17 Mart 2010 Çarşamba

+90..

-Devlet olgusunu sorgulayın;
Zihninizi karartan perdeden bir kaç dakikalığına kurtulun...

-Devlet sizden seçimlere katılmanızı ister.Kendi elinizle kendi özgürlüğünüzü, haklarınızı başkalarına devretmenizi bekler.Sizi başkalarının buyruğu altında yaşamaya teşvik eder.Oy vermeyin...Kendi kendinizin yöneteni olun, devletin kölesi değil!

-Devlet sizden askerlik yapmanızı ister.Sizi kendi egemenliği altında süründürmek ister.Kendi kirli çıkarları için hayatınızdan bir dönemi esir almak, kuklası yapmak ister.Askere gitmeyin...Sizde bu kirli oyunun bir parçası olmayın!

-Devlet sizden vergi vermenizi ister.Fakat, geri dönüşü olmayan bu vergilerin nasıl ve ne kadar harcandığını açıklama konusunda ciddi problemler yaşar.Devlet, paravan şirketlerinin kasasının bu vergiler ile dolup taşmasını ister.Vergi yalanlarına inanmayın...Devletin size "sağmal inek" muamelesi yapmasına izin vermeyin!

-Devlet sizden yasalara karşı uyum ister.Yine halkın değil, devletin çıkarlarını gözeten bu yasaları benimsemenizi ister.Yasalar halk için değil devlet için vardır.Ve devlet gerektiğinde vatandaşa karşı bu yasaları kullanmayı çok iyi bilmektedir.Toplumu hizaya getirme amacı güden yasa kavramına karşı çıkın...Bedeniniz ve beyniniz ile özgürlüğünüzü ilan edin!

Ve bir karar verin; ihtiyacınız olan şey devlet baskısı altında ezilmek mi?

Değişim ezilen halkın elindedir.Bu anlamsız körlüğe bir son verin ve sesinizi bastırmalarına izin vermeyin.Korkmadan, özgürlüğün için, hakların için, yaşamın için isyan et!İsyan değişimin temelidir!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder